Sitemizde 27 Kategoride Toplam 296 Filme 47 Yorum Yapılmış.

Logan: Wolverine 3 izle

Film Bilgileri

Logan: Wolverine 3 izle

Logan: Wolverine 3 filmi geçtiğimiz aylarda vizyona girmiştir. 3 Mart 2017 tarihinde vizyona giren logan: Wolverine 3 filmi girdiği tarihten bu yana izlenme rekorları kırmaya devam etmektedir. Logan: Wolverine 3 filmi sahneleri ABD ülkesinde çekilmiştir. Logan: Wolverine 3 filmi aksiyon, bilimkurgu ve macera türlerini ele almıştır. Usta yönetmen ve dev oyuncu kadrosu ile sizlerin gösterimine çıkmıştır. Aksiyon dolu dakikalar geçirmeniz yanı sıra macera dolu sahnelere de şahit olacaksınız. Logan: Wolverine 3 filmin yönetmen koltuğuna usta yönetmen James Mangold isimi oturmuştur. Dev oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elizabeth Rodriguez, Richard E. Grant, Eriq La Salle, Elise Neal, Quincy Fouse, Daniel Bernhardt, Krzysztof Soszynski, Stephen Dunlevy. Maureen Brennan, Alison Frenandez, Jimmy Ganzales, Dave Davis ve Lennie Loftin gibi ünlü isimlerin bir araya gelerek çekilen filmdir.
Yakın gelecekte yaşlanmış ve yorgun olan Wolverine ve Professor X, Meksika sınırında saklanmaktadır. Fakat Logan’ın dünyadan gizlenmesi ve mirası, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir mutant geldiğinde sona erer. Şimdi Wolverine’de genç bir kadın klonunu Nathanial Essex’in liderliğindeki kötü bir organizasyondan korumalıdır.
Hugh Jackman’ı son kez Wolverine olarak gördüğümüz film Logan’ı James Mangold yönetiyor. Başrollerinde ise Hugh Jackman dışında Boyd Holbrook, Patrick Stewart ve Doris Morgado yer alıyor.

  • Yönetmen Adı:James Mangold
  • Oyuncular:Hugh Jackman , Patrick Stewart , Boyd Holbrook , Dafne Keen , Stephen Merchant
  • IMDb:8.7
  • Tür:2017, Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Macera, Yabancı
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - ABD
  • Etiketler:

Benzer Filmler