Sitemizde 31 Kategoride Toplam 337 Filme 55 Yorum Yapılmış.

El Değmemiş Aşk izle

Film Bilgileri

El Değmemiş Aşk izle

El Değmemiş Aşk izle, El Değmemiş Aşk full izle filminin konusu, Zafer hayatını ailesi ile devam ettiren bir adamdır. Hayatının olmazsa olmazı fanatiği olduğu futbol takımıdır. Büyümemiş ve çocuksu bir yanının olduğu gerçeğini de ailesi fazlasıyla benimsemiş durumdadır. Fakat oğullarının bu şekilde hayatına devam etmesi onları bir hayli düşündürmektedir. Kendisini bile düşünmeyen Zafer için tuttuğu takım sevgilisinden bile önce gelmektedir. Sevgilisi Duygu ise her ne kadar bu durumdan şikâyetçi olsa da Zafer’i sevdiği için katlanmaktadır. Doğal olarak ikili arasında da büyük bir aşk vardır. Ailesi ise Duygu’dan haberdar değildir. Nitekim Duygu’dan haberi olmayan ile artık Zafer’in durumuna sinirlenir ve onu mahallenin sessiz, sakin kızı olan Zeynep ile evlendirmek için girişimlerde bulunur. Zafer’in kabul edip etmediğini önemsemeden isteme olayları yaşanmış ve Zafer evlenmiştir.
Zafer’in aşık olduğu kadın olan Duygu ise bu durumdan fazlasıyla mustariptir. Çünkü o hayatının tamamını Zafer ile yaşamayı hedeflemektedir. Zafer ise Duygu’ya kavuşmak için Zeynep ile ayrılmaya karar verir. Fakat Zeynep’te Zafer’e âşık olmuştur. Zafer her ne kadar plan yapacak olsa da bunların hiçbiri işe yaramayacaktır. Zeynep ile Zafer’in ailesi Duygu’yu ortadan kaldırmak için ellerinden geleni yapacaktır. Zafer’i sandığından daha da zorlu bir süreç beklemektedir. Sizlerde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden El Değmemiş Aşk filmini sitemiz üzerinden kaliteli ve kesintisiz sistem üzerinden gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz.

  • Yönetmen Adı:Umut Kırca
  • Oyuncular:Emre Karayel , Ceren Moray , Begüm Kütük , Ececan Gümeci , Ümit Erdim
  • IMDb:6.6
  • Tür:2016, Komedi, Romantik, Yerli
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2016 - Türkiye
  • Etiketler:

Yorum Yap

Benzer Filmler

Full film izle, Film izle, Hd film izle

Fullfilmizlew.com sitesinden yayınlanan filmler video sitelerinden embed kodları ile eklenmektedir. Yasal hakkı size ait olan filmi fullfilmizletek@gmail.com mail adresine ileterek filmin siteden kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.