Sitemizde 31 Kategoride Toplam 337 Filme 55 Yorum Yapılmış.

Dangal izle

Film Bilgileri

Dangal izle

Dangal izle, Dangal full izle filminin konusu, Dangal izle ile hint biyografik spor dram filmi olan dram filmini izleyebilirsiniz. Hintli Mahavir singh phogat’ın hikâyesini anlatmaktadır. Dalgal filminin çekimleri Hindistan’da yapılmıştır. Kadın güreşçilerinin başarısını anlatan bir hint filmidir. Dalgal filmi usta yönetmeni ve dev oyuncu kadrosu ile birlikte çekilmiştir. Dalgal filminin yönetmenliğini usta yönetmen Nitesh Tiwari üstlenmiştir. Dev oyuncu kadrosu Aamir Khan, Sakshi Tanwar, Fatima Sana Shaikh, Sanya Malhotra, Ritwik Sahore, Girish Kulkarni ve Vivan Bhatena isimlerinin bir araya gelmesi ile çekilmiştir. Senaryosunu ise filmin yönetmenliğini yapan Nitesh Tiwari yazmıştır. Yapımcıları ise filmde oynayan Aamir Khan, Kiran Rao, Siddharth Roy Kapur ve Amrita Pandey isimleri bir araya gelerek yapılmıştır.
Dalgal filmi Hint Biyografik spor dram filmi, Hintli Mahavir Singh Phogat’ın hikâyesini anlatıyor. Mahavir Singh Phogat güreş yapan ve güreş hayranı bir kişidir. İki küçük kızına da güreş öğretmeye karar vermiştir. İki kız Babita Kumari ve Geeta Phogat çocukluklarından beri güreş eğitimi alarak büyümüşlerdir. Büyüyen iki kız da güreşte iddialı isimler haline gelmiştir. Geeta Phogat 2010 Commonwealth Oyunları’nda altın madalya almayı hak kazanan ilk kadın güreşçi olmuştur. Kardeşi Babita ise gümüş altın madalya almıştır. Genç kadın güreşçiler başarıya giden yol boyunca sosyal şekillendirmenin baskısıyla da mücadele etmek zorunda kalacaktır. Dangal full izle ile kadınların güreş maceralarına sizlerde ortak olabilirsiniz.

  • Yönetmen Adı:Nitesh Tiwari
  • Oyuncular:Aamir Khan , Saakshi Tanwar , Fatima Sana Shaikh , Sanya Malhotra , Zaira Wasim
  • IMDb:8.9
  • Tür:2016, Spor, Yabancı
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2016 - Hindistan
  • Etiketler:

Yorum Yap

Benzer Filmler

Full film izle, Film izle, Hd film izle

Fullfilmizlew.com sitesinden yayınlanan filmler video sitelerinden embed kodları ile eklenmektedir. Yasal hakkı size ait olan filmi fullfilmizletek@gmail.com mail adresine ileterek filmin siteden kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.