Sitemizde 31 Kategoride Toplam 337 Filme 55 Yorum Yapılmış.

Çam Yarması izle

Film Bilgileri

Çam Yarması izle

Çam Yarması izle, Çam Yarması full izle filminin konusu, İstanbul’da maddi durumu oldukça iyi, orta yaşlarda bir çiftin maalesef çocukları olmamaktadır. Onlar da bu nedenle yetimhaneden evlat edinip çocuk sahibi olmaya karar verirler. Fakat birbirini takip eden şaşırtıcı gelişmeler sonucunda, bir değil de üç tane evlat edinmek zorunda kalırlar. Aradan uzun yıllar geçer ve evlat edindiği çocuklar büyümeden önce işleri gayet iyi olan adam iflas eder. Zira çocukların tek işi umarsızca baba parası yemektir. Neticede hazıra dağ yine dayanamamıştır. Çocuklarının savurgan ve umarsız hallerine dayanamayan baba en sonunda iş bulmamaları halinde bir daha eve giremeyeceklerini söyleyerek onları evden kovar. Çocukların evden kovulmasıyla ilk defa düştükleri bu boşlukta hayata tutunma mücadeleleri başlar. Kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan bu adamların mafyaya bulaşmaları işleri iyice karıştırmış ve onları İstanbul’dan Çorum’a kadar sürükleyen eğlenceli bir serüvenin içine atmıştır.
Türkiye’nin tanınmış film şirketlerinden biri olan HMK Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği komedi türündeki bu filmin yönetmenliğini ise yine tanınmış isimlerden olan Sefa Özçelik üstlendi. Komedi türündeki Çam Yarması filminin senaristliğini ise Murat Kuşçu ile Tuğrul Geylan üstleniyor. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda Dilber Ay, Yakup Yavru, Tevfik İnceoğlu, Melih Ekener, Ömer Faruk Nas, Ecehan Şarman Çetinkaya, Nuri Alço ve Murat Kuşçu gibi Türk sinemasının usta isimleri yer alıyor. Eğlenceli dakikalar geçireceğiniz keyifli bir komedi filmi, şimdiden iyi seyirler…

  • Yönetmen Adı:Sefa Özçelik
  • Oyuncular:Melih Ekener , Nuri Alço , Yakup Yavru , Ferdi Kurtuldu , Tevfik İnceoğlu
  • IMDb:3.9
  • Tür:2017, Komedi, Yerli
  • Eklenme:
  • Yapım Yılı:2017 - Türkiye
  • Etiketler:

Yorum Yap

Benzer Filmler

Full film izle, Film izle, Hd film izle

Fullfilmizlew.com sitesinden yayınlanan filmler video sitelerinden embed kodları ile eklenmektedir. Yasal hakkı size ait olan filmi fullfilmizletek@gmail.com mail adresine ileterek filmin siteden kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.